Op woensdag 20 mei wordt de IJzershop gemoderniseerd!
Tussen 7:00 en 10:00 is de webshop niet bereikbaar.
Meer informatie >>
Stalen blok 100x30x100mm
(breedte x hoogte x lengte)
Stalen blok 100x30x100mm
(breedte x hoogte x lengte)
€ 15,45
Ontvang 5% korting vanaf € 121,-*
Bestel nog € 121,00* extra voor 5% korting!
* incl. btw & excl. bezorging
Bestel nog € 121,00* extra voor 5% korting!
* incl. btw & excl. bezorging
Beschrijving
Dit is een stalen blok met een breedte van 100mm, een hoogte van 30mm en een lengte van 100mm. Het blok is gemaakt van een SJ235 legering, oftewel staal 37. Het product heeft een nauwkeurige en daardoor vrij gladde afwerking - conform DIN 174. Dit product wordt geleverd op een lengte van 0,1 meter en heeft een gewicht van ongeveer 2,4kg. Dit stalen blok wordt ook wel een stalen plat profiel of stalen strip profiel genoemd. De stalen blokken van de IJzershop worden veel verkocht voor freeswerkzaamheden.
| Andere namen | stalen plat, blanke strip, massief, strip, freesblok |
|---|---|
| Kwaliteit | S235, staat ook bekend als staalsoort 1.0037 of St.37 (Staal 37.) |
| Materiaal | Staal |
| Afwerking | glad oppervlakte en scherpe hoeken |
| Normen | DIN174 |
| Toepassing | geschikt voor freeswerk |
| Afmeting | 30mm x 100mm x 100mm |
| Dikte | 30 |
| Lengte | 100mm |
| Breedte | 100mm |
| Hoogte | 30mm |
| Service (gratis) | Geen bewerkingen mogelijk |
| Gewicht | 2,4kg |
| Service (betaald) | geen extra bewerkingen beschikbaar |
| Productnorm | Blankgetrokken |
| Verkoopeenheid | Per stuk |
| Levering uit voorraad | Ja |