Op woensdag 20 mei wordt de IJzershop gemoderniseerd!
Tussen 7:00 en 10:00 is de webshop niet bereikbaar.
Meer informatie >>
Stalen blank rond 50mm, lengte 150mm
Stalen blank rond 50mm, lengte 150mm
€ 21,92
Ontvang 5% korting vanaf € 121,-*
Bestel nog € 121,00* extra voor 5% korting!
* incl. btw & excl. bezorging
Bestel nog € 121,00* extra voor 5% korting!
* incl. btw & excl. bezorging
Beschrijving
| Andere namen | as, assenstaal, blankgetrokken rond, blank rondstafBlank rond S235JRC+C(SH) passing h9 |
|---|---|
| Kwaliteit | S235JRC+C(SH) |
| Materiaal | Staal |
| Afwerking | Nauwkeurige vorm-tolerantie h9, geschikt voor lagers |
| Toepassing | draaiwerk |
| Afmeting | 50mm x 150mm |
| Lengte | 150mm |
| Breedte | 50mm |
| Hoogte | 50mm |
| Service (gratis) | Geen bewerkingen mogelijk |
| Diameter | 50mm |
| Gewicht | 2,3kg |
| Service (betaald) | geen extra bewerkingen beschikbaar |
| Productnorm | Blankgetrokken |
| Verkoopeenheid | Per stuk |
| Buitendiameter | 50mm |
| Levering uit voorraad | Ja |