Op woensdag 20 mei wordt de IJzershop gemoderniseerd!
Tussen 7:00 en 10:00 is de webshop niet bereikbaar.
Meer informatie >>
Messing strip 30x4mm
(breedte x hoogte), lengte 900mm
Messing strip 30x4mm
(breedte x hoogte), lengte 900mm
€ 35,03
Ontvang 5% korting vanaf € 121,-*
Bestel nog € 121,00* extra voor 5% korting!
* incl. btw & excl. bezorging
Bestel nog € 121,00* extra voor 5% korting!
* incl. btw & excl. bezorging
Beschrijving
| Andere namen | messing strip, CuZn, strip, plat |
|---|---|
| Kwaliteit | MS58 |
| Materiaal | onbehandeld |
| Afwerking | onbewerkt, niet afgebraamd, dof |
| Toepassing | draai- en freeswerk voor kleine onderdelen, kunst, interieur |
| Afmeting | 30mm x 4mm x 900mm |
| Dikte | 4 mm |
| Handelslengte | 900mm ±1,5% |
| Lengte | 900mm |
| Breedte | 30mm |
| Hoogte | 4mm |
| Service (gratis) | De eerste zaagsnede is gratis |
| Gewicht | 1kg |
| Service (betaald) | Extra zaagsnedes, verstekzagen en boorwerkzaamheden zijn mogelijk op basis van een offerte aanvraag. |
| Verkoopeenheid | Per stuk |
| Levering uit voorraad | Ja |