Op woensdag 20 mei wordt de IJzershop gemoderniseerd!
Tussen 7:00 en 10:00 is de webshop niet bereikbaar.
Meer informatie >>
Aluminium rond 25mm, lengte 1m
(diameter), lengte 1 meter
Aluminium rond 25mm, lengte 1m
(diameter), lengte 1 meter
€ 24,64
Ontvang 5% korting vanaf € 121,-*
Bestel nog € 121,00* extra voor 5% korting!
* incl. btw & excl. bezorging
Bestel nog € 121,00* extra voor 5% korting!
* incl. btw & excl. bezorging
Beschrijving
| Andere namen | alu as, massief aluminium, aluminium as, rond |
|---|---|
| Kwaliteit | Aluminium EN AW 6082 T6 (51ST) (AlMgSi1) |
| Materiaal | uitermate geschikt is voor verspanende acties zoals frezen. |
| Afwerking | glad oppervlak die licht glanst. |
| Toepassing | machinebouw, interieur |
| Afmeting | 25mm x 1000mm |
| Handelslengte | 1 meter ±1,5% |
| Lengte | 1000mm |
| Service (gratis) | De eerste zaagsnede is gratis |
| Diameter | 25mm |
| Gewicht | 1,4kg |
| Service (betaald) | Extra zaagsnedes en verstekzagen zijn mogelijk op basis van een offerte aanvraag. |
| Verkoopeenheid | Per stuk |
| Buitendiameter | 25mm |