Op woensdag 20 mei wordt de IJzershop gemoderniseerd!
Tussen 7:00 en 10:00 is de webshop niet bereikbaar.
Meer informatie >>
Blank zeskant 10mm lengte 1m
(breedte, M6 sleutel), lengte 1m
Blank zeskant 10mm lengte 1m
(breedte, M6 sleutel), lengte 1m
€ 12,78
Ontvang 5% korting vanaf € 121,-*
Bestel nog € 121,00* extra voor 5% korting!
* incl. btw & excl. bezorging
Bestel nog € 121,00* extra voor 5% korting!
* incl. btw & excl. bezorging
Beschrijving
| Andere namen | Automatenstaal, blankstalen zeskante staf, zeskantstaf, blanke zeskant, koudgetrokken zeskant |
|---|---|
| Materiaal | Staal |
| Afwerking | Dit profiel heeft een glanzend of mat grijs oppervlak, is glad en strak afgewerkt zonder walshuid, met scherpe hoeken en een uniforme vorm. |
| Normen | EN 10087, EN 10277, EN 10278 |
| Toepassing | Bedoeld voor machinebouw, bouten, moeren, assen en onderdelen waar hoge maatnauwkeurigheid en goede verspaanbaarheid vereist zijn. |
| Afmeting | 12mm x 10mm x 1000mm |
| Dikte | 10 mm |
| Handelslengte | 1 meter ±1,5% |
| Lengte | 1000mm |
| Breedte | 12mm |
| Hoogte | 10mm |
| Service (gratis) | De eerste zaagsnede is gratis |
| Opmerking | Past op sleutel 10mm, die ook wordt gebruikt voor M6 bouten en moeren. |
| Gewicht | 0,5kg |
| Service (betaald) | De IJZERSHOP zaagt recht of onder een hoek (verstek) op aanvraag. Stuur ons een offerte aanvraag! |
| Gereedschap | 10mm |
| Productnorm | Koudgetrokken volgens EN 10277 tot een passing volgens EN 10278. |
| Verkoopeenheid | Per stuk |
| Levering uit voorraad | Ja, in Leeuwarden |
| Productnaam | Blank koudgetrokken stalen zeskant staf |
| Vorm | Zeskant staf |
| Lasbaarheid | Niet bedoeld om te lassen, meer geschikt om te verspanen. |
| Bewerkbaarheid | Goed te verspanen en minder goed te buigen of te lassen ten opzichte van warmgewalst staal. |
| Tolerantie (norm, klasse) | h11 volgens EN 10278 |
| Tolerantie (uitleg) | De tolerantieklasse h11 houdt bij 40mm in dat de breedte een tolerantie heeft van +0 / -0,160 mm. Het profiel is dus tussen de 39,840 en 40,000mm breed. |
| Materiaal (norm) | 11SMn30+C volgens EN 10277 op basis van EN 10087 |
| Productnorm (uitleg) | Volgens EN 10277 koudgetrokken tot een zeskantige vorm met nauwkeurige maatvoering. Het door koudtrekken harder en taaier geworden, heeft een hogere vloeigrens gekregen en zal moeilijker vervormen en daarbij eerder scheuren. |
| Materiaal (uitleg) | 11SMn30+C is een automatenstaal wat geschikt is voor verspanende werkzaamheden als frezen of draaien, maar niet geschikt is voor laswerkzaamheden. De +C laat zien dat het materiaal koudgetrokken is. |