Op woensdag 20 mei wordt de IJzershop gemoderniseerd!
Tussen 7:00 en 10:00 is de webshop niet bereikbaar.
Meer informatie >>
Stalen blanke as 25mm, lengte 1m
(diameter), lengte 1 meter
Stalen blanke as 25mm, lengte 1m
(diameter), lengte 1 meter
€ 25,81
Ontvang 5% korting vanaf € 121,-*
Bestel nog € 121,00* extra voor 5% korting!
* incl. btw & excl. bezorging
Bestel nog € 121,00* extra voor 5% korting!
* incl. btw & excl. bezorging
Beschrijving
| Andere namen | Blankgetrokken staal, getrokken staal, blankstaal, precisiestaal, koudgevormd staal, bright steel, cold drawn steel, rondstaal, assenstaal, as, blanke as |
|---|---|
| Kwaliteit | S235JRC+C(SH) |
| Materiaal | Staal |
| Afwerking | Dit profiel heeft een glanzend of mat grijs oppervlak, is glad en strak afgewerkt zonder walshuid en heeft een uniforme vorm. |
| Normen | EN 10025, EN 10277, EN 10278 |
| Toepassing | Bedoeld voor machinebouw, assen, pennen, lagers en toepassingen waar hoge maatnauwkeurigheid en glad oppervlak vereist zijn. |
| Afmeting | 25mm x 1000mm |
| Handelslengte | 1 meter ±1,5% |
| Lengte | 1000mm |
| Breedte | 25mm |
| Hoogte | 25mm |
| Service (gratis) | De eerste zaagsnede is gratis |
| Diameter | 25mm |
| Opmerking | De staalsoort S235 is gelijkwaardig aan staalsoort 1.0037 of St.37 (Staal 37.) |
| Gewicht | 3,9kg |
| Service (betaald) | Extra zaagsnedes, verstekzagen en lassen zijn mogelijk op basis van een offerte aanvraag. |
| Productnorm | Koudgetrokken volgens EN 10277 tot een passing volgens EN 10278. |
| Verkoopeenheid | Per stuk |
| Buitendiameter | 25mm |
| Levering uit voorraad | Ja, in Leeuwarden |
| Productnaam | Blank koudgetrokken stalen ronde as |
| Vorm | Ronde staf |
| Lasbaarheid | Goed te lassen met MIG/MAG of elektrodelassen. |
| Bewerkbaarheid | Goed te zagen, boren en lassen; goed te verspanen en minder goed te buigen ten opzichte van warmgewalst staal. |
| Tolerantie (norm, klasse) | h9 volgens EN 10278 |
| Tolerantie (uitleg) | De tolerantieklasse h9 houdt bij 40mm in dat de breedte een tolerantie heeft van +0 / -0,043 mm. Het profiel is dus tussen de 39,957 mm en 40,000mm |
| Materiaal (norm) | S235JRC+C(SH) volgens EN 10277 op basis van S235JR volgens NEN-EN 10025. |
| Productnorm (uitleg) | Volgens EN 10277 koudgetrokken tot een ronde vorm met nauwkeurige maatvoering. Het door koudtrekken harder en taaier geworden, heeft een hogere vloeigrens gekregen en zal moeilijker vervormen en daarbij eerder scheuren. |
| Materiaal (uitleg) | S235JR is volgens EN 10025 een instap constructiestaal met een vloeigrens van 235MPa. Betaalbaar en breed inzetbaar doordat het te zagen, buigen en lassen is zonder dat er snel breuk ontstaat. C+C toont aan dat het koudgetrokken is. |