Aluminium blok 100x50x25mm
Lengte x breedte x hoogte +1mm
Aluminium blok 100x50x25mm
Lengte x breedte x hoogte +1mm
€ 6,35
Ontvang 5% korting vanaf € 121,-*
Bestel nog € 121,00* extra voor 5% korting!
* incl. btw & excl. bezorging
Bestel nog € 121,00* extra voor 5% korting!
* incl. btw & excl. bezorging
Beschrijving
| Benaming: | Aluminium blok |
| Materiaal kwaliteit | Aluminium EN AW 6082 T6 (51ST) (AlMgSi1). |
| Toepassing: | Een gradatie van aluminium met uitstekende weerstand tegen corrosie, die uitermate geschikt is voor verspanende acties zoals frezen. |
| Andere namen | alu blok, massief aluminium, aluminium freesblok |
|---|---|
| Kwaliteit | Aluminium EN AW 6082 T6 (51ST) (AlMgSi1) |
| Materiaal | uitermate geschikt is voor verspanende acties zoals frezen. |
| Afwerking | Scherpe randen, glad oppervlak die licht glanst. Niet geanodiseerd of in kleur verkrijgbaar |
| Toepassing | freeswerk van onderdelen |
| Afmeting | 50mm x 25mm x 100mm |
| Dikte | 25 |
| Handelslengte | 50mm, 100mm en 200mm +/- 1,5% |
| Lengte | 100mm |
| Breedte | 25mm |
| Hoogte | 50mm |
| Service (gratis) | Geen bewerkingen mogelijk |
| Gewicht | 0,3kg |
| Service (betaald) | geen extra bewerkingen beschikbaar |
| Verkoopeenheid | Per stuk |