Op woensdag 20 mei wordt de IJzershop gemoderniseerd!
Tussen 7:00 en 10:00 is de webshop niet bereikbaar.
Meer informatie >>
Verzinkt stalen L-profiel 30x30x3mm
(breedte x hoogte x dikte), lengte 2 meter verzinkt.
Verzinkt stalen L-profiel 30x30x3mm
(breedte x hoogte x dikte), lengte 2 meter verzinkt.
€ 22,32
Ontvang 5% korting vanaf € 121,-*
Bestel nog € 121,00* extra voor 5% korting!
* incl. btw & excl. bezorging
Bestel nog € 121,00* extra voor 5% korting!
* incl. btw & excl. bezorging
Beschrijving
Dit is een verzinkt L-profiel met breedte 30mm en hoogte 30mm een wanddikte van 3,0mm. Dit hoekprofiel is gemaakt van een SJ235 legering, oftewel staal 37, die daarna volbad thermisch verzinkt is. Dit profiel wordt geleverd op een lengte van 2 meter en heeft een gewicht van ongeveer 2,8kg. De zink laag beschermt tegen roestvorming en daardoor is dit product onder meer geschikt voor gebruik buiten.
| Andere namen | g verzinkte vierkante koker, gegalvaniseerde koker, volbad verzinkt, roestwerend kokerprofiel |
|---|---|
| Kwaliteit | Volbad thermisch verzinkt S235, staat ook bekend als staalsoort 1.0037 of St.37 (Staal 37.) |
| Materiaal | Staal |
| Afwerking | Ruw vlekkerig oppervlak wat licht glanst; uiteinden zijn niet verzinkt. |
| Toepassing | constructiewerk, tuin |
| Afmeting | 30mm x 30mm x 2000mm |
| Handelslengte | 2 meter ±1,5% |
| Lengte | 2000mm |
| Breedte | 30mm |
| Hoogte | 30mm |
| Wanddikte | 3mm |
| Service (gratis) | De eerste zaagsnede is gratis |
| Gewicht | 3,2kg |
| Service (betaald) | Extra zaagsnedes, verstekzagen en boorwerkzaamheden zijn mogelijk op basis van een offerte aanvraag. |
| Productnorm | Warmgewalst. Materiaal is niet recht en heeft ruime maat toleranties. Na vorming is het profiel volbad thermisch verzinkt; op maat gezaagd. |
| Verkoopeenheid | Per stuk |
| Levering uit voorraad | Ja |