Op woensdag 20 mei wordt de IJzershop gemoderniseerd!
Tussen 7:00 en 10:00 is de webshop niet bereikbaar.
Meer informatie >>
Stalen UNP 42x65x42x6mm
(hoogte x breedte x hoogte x dikte), lengte 2 meter
Stalen UNP 42x65x42x6mm
(hoogte x breedte x hoogte x dikte), lengte 2 meter
€ 36,54
Ontvang 5% korting vanaf € 121,-*
Bestel nog € 121,00* extra voor 5% korting!
* incl. btw & excl. bezorging
Bestel nog € 121,00* extra voor 5% korting!
* incl. btw & excl. bezorging
Beschrijving
| Andere namen | UNP, warmgewalst U-profiel, klein UNP |
|---|---|
| Kwaliteit | Warmgewalst UNP-staal in de kwaliteit S235JRG2 volgens EN 10025, toleranties volgens EN 10056-1 + 2. S235 staat eveneens bekend als St37 (Staal 37). |
| Materiaal | Warmgewalst, walshuid aanwezig. Materiaal is niet recht en heeft grote maat-tolerantie |
| Afwerking | Ruwer oppervlak door walshuid, lage maat en vorm tolerantie |
| Toepassing | Constructiewerk |
| Afmeting | 42mm x 65mm x 2000mm |
| Handelslengte | 2 meter ±1,5% |
| Lengte | 2000mm |
| Breedte | 65mm |
| Hoogte | 42mm |
| Wanddikte | 6mm |
| Service (gratis) | De eerste zaagsnede is gratis |
| Gewicht | 14,5kg |
| Service (betaald) | Extra zaagsnedes, verstekzagen, lassen en boorwerkzaamheden zijn mogelijk op basis van een offerte aanvraag. |
| Verkoopeenheid | Per stuk |
| Levering uit voorraad | Ja |